Categorized | Belle Air, Bileta Avioni

Perjeto emocionet ne San Siro! vetem me Belle Air Albania

Perjeto emocionet ne San Siro! vetem me Belle Air Albania

AC Milan – FC Barcelona

Nisja me date 28.Mars Tirana- Milano ora 13:00

Akomodimi ne Hotel Quality Atlantic 4*

Kthimi me date 29.Mars Milano Tirana ora 15:30

Unaza e trete e stadiumit + hotel + flutimi per vetem 730 Euro per person

belle air albania

belle air albania

Incoming search terms:

18 Responses to “Perjeto emocionet ne San Siro! vetem me Belle Air Albania”

 1. lediona says:

  te lutem mund te me thoni se sa kushton nje bilete avioni
  tirane krete
  per javen e dyte te muajit qershor 2012
  pres pergjigje faleminderit

 2. armela bicaku says:

  sa kushton nje bilet avioni per ne new jork dhe kur niset se marr visen brenda javes

 3. moena says:

  me thoni se sa kushton nje bilete avioni tirane-zurich me date 20 qershor.ju lutem me thoni pasi eshte shume urgjenteeeee

 4. enis says:

  a ka bilet thaland tirana dhe sa kushton mund te me thoni

 5. alma says:

  ju lutem a mund te me thoni nese ka bileta rinas-genova per nga data 5 shtator?

 6. mona says:

  ju lutem mund te me thoni sa kushton nje bilete tirane athine ne javen e pare te nentorit

 7. ela says:

  sa kushton nje bilet vajtje_-ardhje RINAS BERLIN ne date 25 shtator 2012 per 3 dite

 8. MEGI MAKSUTI says:

  DUA TE DI SA LEK KUSHTON BILETA PER NJE PERSON TEK BELLE AIR VAJTJE ARDHJE NE TETOR TIRAN-MILANO FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN.

 9. marinela says:

  ju lutem dua te di se sa kushtojn tre bileta tiran trieste vajtje ardhje javen e par te tetorit kthimi behet per nje jave

 10. fatos says:

  a mund te me thoni sa kushton bileta vajtje ardhje nga tirana – piza ,,

 11. indriti says:

  dua te di sa kushton nje bilete me e lira nga kreta ne tirane per nje person per nje nga datat 1-5 faleminderit

 12. rudin says:

  mund ta di eshte me oferta 100 vjetorit 100 euro per ne itali dhe pritet ketu biltet ju lutem me ktheni pergjigje ?

 13. tori says:

  Ju lutem mund te me thoni sa kushton nje bilet avioni tirane krete edhe kur niset avioni per kete jave pres pergjigje sa me pare.
  Ju faleminderit.

 14. ilir says:

  dua te di a ka linje autobusi shqipri belgjik nese po dua nje informacion sa me shpejt ju lutem .faleminderit

 15. eva says:

  ju lutem sa kushton nje bilete vajtje -ardhje per nje te rritur dhe nje femije tirane -rimini.vajtja 20-22 dhjetor dhe kthimi 5-6 janar.

 16. klod says:

  ju lutem a mund te me thoni sa kushton bileta tirane athine me avion ne daten 12 dhjetor ..faleminderit!

 17. emi says:

  Pershendetje!

  Sa kushtojne dy bileta avjoni VAJTJE -ARDHJE Tirane – USA(SHARLOTE)PER DATAT 22 JANAR- 8 SHKURT.

  FALEMINDERIT!

 18. haxhire says:

  ju lutem sa kushton nje bilete avioni vajtje-ardhje tirane -venecia, trevizo vajtje-ardhje nga dt 28 shtator deri me dt 5 tetor ose nje dite 27 shtator -6 tetor

Trackbacks/Pingbacks


Leave a Reply

Rezervo Bileten

Recent Search Terms

bileta turqi shqiperi, bileta avioni me ulje cmimi, agjensi turistike me avion per athine, bilet udhtimi nga gjermania ne kosov, dt 11 2017 trageti dures bari, transporti i avjonave, athin- sarand autobus araret e nisjes, linj atobuzi athin sarand, voli verona tirana, bileta avioni te lira, erlitrevell bileta avioni tiran napoli vajtje ardhje, zyrat e alitalia ne shqiperi, vajtje ardhje cmimi bilete avioni, pronotim bilete vajtje ardhje shqipri greqi cmimi, pronotim bilete shqipri greqi cmimi, agjenci fluturimesh torino tirana, alvavel elbasan cmim, agjencia udhetimi ne lushnje, aier albania, linjat tiran athin, linjat selanik athin, orar avioni nju jork- stamboll date 06 dhjetor 2017, kompanija e biletave myzku, blu panorama bileta avioni për muajin janar 2018, 18 12 2017 bilet avioni tiran-rodos, linj avionash per usa, bileta avjoni 2017, bileta avjoni, bileta autobuso durres napoli, bileta avioni shqiperi itali, bileta avioni, bileta avioni tirane milano, 2017 bileta tirane suedi, biletAt tiran piza, bileta avioni selanik brussels, bileta avioni te lira nga selaniku bruksel lahanasi, bileta avioni te lira nga shiprija belgjik, bileta te lira nga londra ne tirane, bileta udhetimi tirane frankfurt, linjat me te lira ajrore, biletat e avionit tirane verona, bileta avjoni per stokoln, fotografit e avionave, avioni ne prishtin, Tirana international Airport, yhs-fh_lsonswrow, bileta avjoni greqi, oraret e fluturimeve rinas, bileta avioni tirane cuneo dhjetor 2017, bileta avioni rinas bari