Categorized | Belle Air

Informate

Pyteje: te lutem a mund te me thoni nese eshte e vertet qe per te udhetuar  biletat te priten ikje -ardhje jo vetem ikje?
Pergjegje: BelleAir Albania Pershendetje,  Ne si kompani jemi teresisht te angazhuar per te plotesuar te gjitha rregullat e udhetimit ne vendet shengen. Pasja e nje bilete kthyese brenda 90 diteve qendrim ne vendet shengen eshte nje detyrim per cdo udhetar.

Kjo nenkupton qe per cdo udhetim jashte Shqiperise drejt vendeve Shengen ju jeni te obliguar te keni bileten kthyese RT ne te kunderten mund te ju ndalohet hyrja ne shtetin perkates.

Incoming search terms:

5 Responses to “Informate”

 1. antonela says:

  Ju lutem dua te di, kur do te fillojne fluturimet tirane-stuttgart, stuttgart-tirane??
  Ju lutem me ktheni pergjigje
  Antonela

  • edmond nikolla says:

   ju lutem na tregoni a do filloj linja direkt nga zyrih ne tiran dhe anasjelltas,dhe nese po ne cilen dt.flm

 2. vricka says:

  Deshiroj te di me kete oferte qe keni bere egziston mundesia qe bileten ta rezervoj tani me kete cmim qe thoni ju por udhetimin e dua ta bej me 25 dhjetor sepse atehre mar leje nga puna me kthenipergjigje ju lutem qe po ashtu vi ta pres

 3. dhuri says:

  jam i interesuar per bilete avioni rinas munchen sa kushton dhe sa ore vete udhetimi

 4. leke cuni says:

  jam i interesuar per dy bileta avioni per te rritur afersisht nga data 22.12.2012 vajtje dhe 05.01.2013 ardhje.sa kushton dhe oraret e fluturimit.

Trackbacks/Pingbacks


Leave a Reply

Rezervo Bileten

Recent Search Terms

bileta avioni, turkish airline bileta avioni, bileta avioni te lira, axhensi udhetimi, bileta avioni te lira nga frankfurti leves, premte bilete avioni tirane stamboll, BILETA AVIONI ALITALIA, durres-gjermani, bileta avioni tirane prage muaji shtator, tirana-parma bilete avioni, bileta avioni venecia, biletat e avionit shqiperi itali, frankfurt germany - tirane rinas bileta avioni, tiran -torino bileta avioni, bileta avioni tirane varshave, bilete avioni 31 maj, bileta avioni per itali pissa, cmimet e biletave per piza itali, Agjensi fluturimesh, bilet avioni pisa tiran, bileta trageti ne zvicer, agjensione turistike kosove shqiperi, cmimet e biletave rinas gjermani, Bilete me oferte tirane-pisa, agjensi udhetimesh dhe paketa turistike, angjesit durres, cmimet e biletave te avioneve per 2016, sa kushton bileta e avionit per gjermani, orari fluturimeve rinas korrik 2016 per hamburg, orari fluturimeve rinas per 2016, Bileta avioni tirane muaji qeshor, aeroporti rinas oraret e fluturimeve drejt europes, bileta avioni per shqiperi athin, bileta avioni tirana heraklion, bileta avioni tirana pescara, Bileta nga tirana ne Genova, bileta avioni pisa tiran, sa ore eshte Tirane Venecia me avion, Sa ore zgjat fluturimi Tirane Stamboll, Sa kushton bileta me avion athine-tirane, tirane new york bileta 10 qershor, bileta avioni per stamboll, agjensi udhetimesh me avion, linjat e avioneve france gjermani, bileta avioni per ne zurich, cmimet e biletave te avioneve qe nisen nga prishtina, udhetime prishtine-athine me avion, oraret e nisjes dhe zbritjes te udhetimit rinas bari avion, 24 maj Linja shkup norvegji, tirane athine bileta avioni cmimet