Categorized | Agjencionet Turistike, Tirana

Fani Travel Oferta

ju ftojmë të kaloni periudhat më të këndshme për këtë sezon që po afron.

FANI TRAVEL & TOURS OFRON:

 • STAMBOLL     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 4 NETE 5 DITE     250 EURO
 • ATHINE     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 2 NETE 3 DITE     150 EURO
 • SARAJEVE     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 2 NETE 3 DITE     140 EURO
 • SELANIK     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 2 NETE 3 DITE     115 EURO
 • DUBROVNIK     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 2 NETE 3 DITE     100 EURO
 • BUDVA     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 1 NATE 2 DITE     60 EURO
 • PRISHTINE     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 1 NATE 2 DITE     60 EURO
 • STRUGE-OHER     PAKETA HB TRANSPORT GUIDE QENDRIMI 1 NATE 2 DITE     55 EURO

Adresa 1:
Rr. Zogu i Parë nr 28 ( përballë me Ministrinë e Drejtesisë)

Adresa 2:
Rr. Labinoti 146 Sauk Tiranë

Tel: 042 467 594
Mob: 068 22 89 009
Mob : 067 25 30 672
Mob: 0695757133
Faqe Interneti: www.fanitravel.com
E-mail: egf.hima@hotmail.com
E-mail: fani.travel.tours@gmail.com
E-mail: info@fanitravel.com

Incoming search terms:

2 Responses to “Fani Travel Oferta”

 1. adriana says:

  sa kushtojn biletat e avionit tirane-milano malpensa,te muajit korrik????????

 2. behar rasa says:

  jam i interesuar per dy bileta vajtjte ardhje tirane pisa. ju lutem shume sa kushton bileta per date 8 nentor. faleminderit

Trackbacks/Pingbacks


Leave a Reply

Rezervo Bileten

Recent Search Terms

BILETA AVIONI ALITALIA, durres-gjermani, bileta avioni tirane prage muaji shtator, tirana-parma bilete avioni, bileta avioni venecia, biletat e avionit shqiperi itali, frankfurt germany - tirane rinas bileta avioni, tiran -torino bileta avioni, bileta avioni tirane varshave, bilete avioni 31 maj, bileta avioni, bileta avioni per itali pissa, cmimet e biletave per piza itali, Agjensi fluturimesh, bilet avioni pisa tiran, bileta trageti ne zvicer, agjensione turistike kosove shqiperi, cmimet e biletave rinas gjermani, Bilete me oferte tirane-pisa, agjensi udhetimesh dhe paketa turistike, angjesit durres, cmimet e biletave te avioneve per 2016, sa kushton bileta e avionit per gjermani, orari fluturimeve rinas korrik 2016 per hamburg, orari fluturimeve rinas per 2016, Bileta avioni tirane muaji qeshor, aeroporti rinas oraret e fluturimeve drejt europes, bileta avioni per shqiperi athin, bileta avioni tirana heraklion, bileta avioni tirana pescara, Bileta nga tirana ne Genova, bileta avioni pisa tiran, sa ore eshte Tirane Venecia me avion, Sa ore zgjat fluturimi Tirane Stamboll, Sa kushton bileta me avion athine-tirane, tirane new york bileta 10 qershor, bileta avioni per stamboll, agjensi udhetimesh me avion, linjat e avioneve france gjermani, bileta avioni per ne zurich, cmimet e biletave te avioneve qe nisen nga prishtina, udhetime prishtine-athine me avion, oraret e nisjes dhe zbritjes te udhetimit rinas bari avion, 24 maj Linja shkup norvegji, tirane athine bileta avioni cmimet, durres athine bileta avioni, durres athine avion, bileta avioni durres cmime, bileta avioni durres - athine cmimi, bileta avioni durres - athine

Random Search Terms