Categorized | Bileta Avioni

Prenoto Bileta Avioni te lira per ne Tirane

Prenoto Bileta Avioni te lira per ne Tirane

Tirana Prishtina Tirana prej 29.00 €
Tirana Roma Tirana prej 39.00 €
Tirana Istanbul Tirana prej 49.00 €
Tirana Paris Tirana prej 59.00 €
Tirana London Tirana prej 69.00 €
Tirana Frankfurt Tirana prej 29.00 €
Tirana Turin Tirana prej 39.00 €
Tirana Vienna Tirana prej 49.00 €
Tirana Ljubljana Tirana prej 59.00 €
Tirana Munich Tirana prej 69.00 €
Tirana Budapest Tirana prej 29.00 €
Tirana Athens Tirana prej 39.00 €
Tirana Ancona Tirana prej 49.00 €
Tirana Bologna Tirana prej 59.00 €
Tirana Athens (GR) Tirana prej 69.00 €
Tirana Munich (DE) Tirana prej 29.00 €
Tirana Brussels (BE) Tirana prej 39.00 €
Tirana Rome Tirana prej 49.00 €
Tirana Pisa Tirana prej 59.00 €
Tirana Zurich Tirana prej 69.00 €
Tirana Pescara Tirana prej 29.00 €
Tirana Istanbul Tirana prej 39.00 €
Tirana London Tirana prej 49.00 €
Tirana Florence Tirana prej 59.00 €
Tirana Istanbul Tirana prej 69.00 €
Tirana Milan Tirana prej 29.00 €
Tirana Brussels Tirana prej 39.00 €
Tirana Vienna Tirana prej 49.00 €
Tirana Ljubljana Tirana prej 59.00 €
Tirana Budapest Tirana prej 69.00 €
Tirana Trieste Tirana prej 29.00 €
Tirana Athens Tirana prej 39.00 €
Tirana Pisa Tirana prej 49.00 €
Tirana Verona Tirana prej 59.00 €
Tirana Milan Tirana prej 69.00 €
Tirana Milan Tirana prej 29.00 €
Tirana Bologna Tirana prej 39.00 €
Tirana Rome Tirana prej 49.00 €
Tirana Perugia Tirana prej 59.00 €
Tirana Athens Tirana prej 69.00 €
Tirana Milan Tirana prej 29.00 €
Tirana Milan Tirana prej 39.00 €
Tirana Rome Tirana prej 49.00 €
Tirana Munich Tirana prej 59.00 €
Tirana Turin Tirana prej 69.00 €
Tirana Vienna Tirana prej 59.00 €

Prenoto Bileta Avioni te lira per ne Tirane

Tirana Airport, Albania

Incoming search terms:

37 Responses to “Prenoto Bileta Avioni te lira per ne Tirane”

 1. besmir kasaJ says:

  ME DUHET NJE BILETE AVIONI me cmim te arsyeshem TIRANE MÜNCHEN TIRANE PER DATEN 6 ose 7 SHTATOR ;DHE KTHIMI NE DATEN 13 OSE 14 SHTATOR.

  ju lutem na kontaktoni ne adresen e emailt.

  Besmir Kasaj

 2. Eda says:

  me duhet nje bilete…tirane frankfurt per date 23 shtator..po vetem vatje?me ktheni pergjigje sa me shpejt

 3. Klea says:

  Me duhet nje bilete vetem vajtje ne Paris ne date 25.06.2012. Ju lutem me ktheni pergjigje.

 4. Miranda Kosi says:

  Me duhet nje bilete per ne milano me daten 29 janar ..Me ktheni pergjigje sa me shpejt ju lutem

 5. ana says:

  ju lutem mund te me thoni cmimin sa kushton nje bilete avioni nisja 20 shkurt dhe mberritja 29 shkurt per ne verona?

 6. evi says:

  udhetime Tirana Agadir ka???

 7. evi says:

  udhetim Agadir tirana a ka??

 8. reta says:

  bilete nga verona ne tirane per te shtune 19 maje ose te henen 21 maje per 1 person te rritur

  • ALBANA says:

   JU LUTEM AMUND TE ME thONI SA KUSHTON 1 BILET VAJTJE ARDHJE IRAKLIO -TIRAN -TIRAN -IRAKLIO FALEMINDERIT

 9. Blendi says:

  Blendi Parashumti, me nevoitet nji bilet vajtje ardhje Tiran – Geteburg – Tiran, datat e preferuara 12.05.2012 nisja , kthimi 18,19,20 .05.2012
  shpresoi ne info e juaj.

 10. ardit says:

  a mund te di sa kushton nje bilet per ne Finland

 11. aljosha says:

  me duhen 3 bileta vajtje ardhje mosk -tiran-mosk. nisja nga moska ne dt 5 korrik dhe kthimi per ne mosk ne dt 10 gusht.a ka bileta ne keto dt dhe sa kushtojne ?

 12. behar says:

  torino tirane me dat 13.06.12 ose bergamo tiran flm

 13. elona hoxha says:

  me duhen nje bilete per ne athine vajtje ardhje per ne shtator 25- 21 dhjetor mund te me thoni pak cmimin kam dhe nje femij 3 muajsh me vete

  • izaura shehu says:

   me duhet nje bilet per ne athin vetem vajtje javen qe vjen me thoni sa kushton dhe per nje femi 10 muajshe

 14. ela says:

  pershendetje
  deshiroja te dija sa fluturime ne jave ka nga iraklio drejt tiranes ?
  cilat dite te javes jane ato dhe oraret e zakonshme te nisjes nga iraklio ? Do te qendrojne te njejta per te gjith muajin gusht ?

 15. myira says:

  a ka linje avioni direkt tirane -Catania ne cfare ditesh dhe sa kushton / Me jepni nje nr.telefoni ju lutem !

 16. eli says:

  DUA 3 BILETA VAJTJE ARDHJE NGA TIRANA PER PESKARA 1 GRUA DHE 2 FEMIJE SA MUND TE KUSHTOJE

 17. eli says:

  NE DT 01/09/2012 DHE KTHIMI 09/09/2012

 18. VALBONA KARALLIU says:

  DOJA TE DIJA CMIMET PER 2 BILETA PER TE RRITUR NGA DT 12 SHTATOR DERI NE
  17 SHTATOR

 19. adel says:

  a mund te di si behet prenotimi dhe blerja e biletes?
  Interesohem per Tirane-Ankona, vajtje-ardhje, datat 7-10 Shtator.

 20. beni says:

  me duhet nje bilet vajtje ardheje per dtata 8 ose 9 shtataor si mund ti gjej

 21. beni says:

  me duhet nje bilet vajtje ardheje per dtata 8 ose 9 shtataor si mund ti gjej per Brukseles

 22. armand says:

  nese keni mundsi me thoni cmimin e biletes vetem vajtje tiran pescara

 23. Anna says:

  Dua TE pronontoj 2 bileta athine – tirane 1/12/2012 kthim tirane – athine 15/12/2012

 24. etrizena says:

  dua informacion mbi cmimin per2 bileta per dy persona vajtje-ardhje per tirane milano tirane per datat 31/10/2012 nisja dhe 1/11/2012

 25. zanakapllani says:

  dua nje bilet avioni prishtin n.york data 30 nentor

 26. marsi says:

  Pershendetje!Interesohem per bileta avioni Tirane_rome -tirane me date 09/11/12 nisja dhe kthimi me dt 12/11/12 per 2 persona te rritur dhe doja te dija a eshte i vertete cmimi me siper tirane-rome-tirane 39 euro.ju lutem me ktheni pergjigje sa me shpejt,Ju faleminderit

 27. lenc says:

  dua 3 bileta vajtie e ardhje bolonja- tiran – tiran-bolonja-nisja 25 dhjetor bolonja- tiran- 6 janar tiran-bolonje

 28. armando says:

  pershendetje me duhet nje bilete tirane-londer e dua me nje cmim te arsyeshem ju faleminderit per mirkuptimin,

 29. LUPO says:

  me duhen dy bileta avioni per vajtje ardhje nga tirana ne catania ne itali me kthe pergjigje sa me shpejt me duhen per neser nese ka mundesi

 30. gledis says:

  jam i interesuar per nje bilet Tiran Paris eshte i mundur ky udhetim me paris ?

 31. elsa says:

  Interesohem per cmimin e biletes se avionit tirane-stamboll-tirane , nisja ne daten 26.06.2013 dhe kthimi 30.09.2013 .

  Falemnderit

 32. edlira kapllanaj says:

  me duhet nje bilete per nje person te rritur vajtje ardhje tirane mynih,dhe nje bilete vatje ardhje per nje femije 5 vjec e gjysem tirane mynih ,sa kushton?

 33. edlira kapllanaj says:

  per daten 20 dhjetor 2013

 34. gertashehu says:

  Pershendetje,doja te dija ka bileta per neser tia-rome per kater persona tre te rritur nje inf.Ju lutem me ktheni nje pergj pasi po kerkoj vete po te gjitha faqet jane inaktive.Faleminderit

Trackbacks/Pingbacks


Leave a Reply

Rezervo Bileten

Recent Search Terms

sa kushton biletat shqiperi selanik, bileta avioni malpensa tirana, bileta avioni, bileta te lira avioni, bileta avioni te lira, bileta avioni bergamo tirana cmimi 25 shkurt 1018, bileta avioni tiran bergamo, linja direkte nga tirana per ne greqi 2018, bilete avioni blu ekspres tirane verona nje person vajtje date 16, detroit vjene tirane round trip, axhensi turistike ne tirane, bileta avioni tirane ljubjane, Bileta avjoni Athine Tirane, largesia tirane - prishtin, avione nga croazia ne tiran, Linja ajrore verona-tirana 06 02 2017, fluturime nga londra ne tirane qershor 2018, agjensia e udhetimeve, agjensi udhetimesh, bileta avjoni itali norvegji, sa vlen nje bilet avjoni per gjermani, avjon, bileta tiran prag, tirane heraklion bileta avioni, poloni m@hotmail it mail, bilet per gjermani shkurt 2018, tirane paris oraret e avionave, agjensi udhetimesh me avion, bileta avioni tirane-milano, numri I telit ajropoti tirana, agjensi tristike ne vlore, aeroporti rinas oraret, Blu Panorama Tirane Milano muaji Qershor, oferta udhetimi me avjon per muajin shkurt, fluturime direkte per ne rodos 2018, bileta te lira ajrore Budapest- Podgorice, bilet avioni bolonj tiran, agjensi udhetimi tiranr ancona, bilet avioni torino tirana, bileta e aeroplanit për shtutgart, xania tiran bileta avioni, rinas gjermani biletat, sa kushton bilaeta milani torana, @yahoo, kalemi travel bileta avjoni, bileta avioni athine tiran data 9 deri 12, bileta autobusi shkoder itali, konkurrenca monopolistike ne shqiperi, bileta avioni per itali cmimet, aeroporti franfurt ne gjermani