Bileta Avioni per Alitala nga Shqiperia per Itali dhe Europe

Bileta Avioni per Itali

 • Tirana – Milan Round Trip from 184€
 • Tirana – Rome Round Trip from 217€
 • Tirana – Venice Round Trip from 243€
 • Tirana – Verona Round Trip from 251€
 • Tirana – Genoa Round Trip from 251€
 • Tirana – Turin Round Trip from 251€
 • Tirana – Florence Round Trip from 255€
 • Tirana – Naples Round Trip from 255€
 • Tirana – Catania Round Trip from 294€

Bileta Avioni per  Europe

 • Tirana – Brussels Round Trip from 210€
 • Tirana – London Round Trip from 225€
 • Tirana – Madrid Round Trip from 237€
 • Tirana – Amsterdam Round Trip from 237€
 • Tirana – Paris Round Trip from 238€
 • Tirana – Munich Round Trip from 268€
 • Tirana – Barcelona Round Trip from 257€
 • Tirana – Vienna Round Trip from 292€alitalia tirana albania

 

Incoming search terms:

9 Responses to “Bileta Avioni per Alitala nga Shqiperia per Itali dhe Europe”

 1. lito says:

  Si ja kaluat ?! Ndonje orar per sot ose nsr ne itali ( venecia ) ka ??? pres pergjigje tani

 2. doela cela says:

  ju lutem jam e interesuar se sa kushuton bileta e avionit ne fund te muajt qershor ose javen e par te korikut

 3. nikaj says:

  bilete avjoni lyon -tirane

 4. nikaj says:

  bilete avjoni lyon -tirane
  ju lutem jam e interesuar se sa kushuton bileta e avionit ne fund te muajt korrik ose ne fillim te Gushtit.

 5. adi dema says:

  ju lutem jam i interesuar sa kushton bileta e avionit me 20 nentor per tiran helsink

 6. vera says:

  ju lutem jam e interesuar se sa kushton bileta e avjonit e premten 11.12.2013

 7. erisa says:

  ju lutem jam e interesuar se sa kushton bileta e avjonit e premten 11.12.2013…rinas..bergom

 8. donika alickolli says:

  jam e interesuar per nje bilete vajtje ardhje tirane – bolonje date 28 nendor 2013
  jam ne pritje te pergjigjes suaj korrekte flm.

Trackbacks/Pingbacks


Leave a Reply

Rezervo Bileten

Recent Search Terms

bileta turqi shqiperi, bileta avioni me ulje cmimi, agjensi turistike me avion per athine, bilet udhtimi nga gjermania ne kosov, dt 11 2017 trageti dures bari, transporti i avjonave, athin- sarand autobus araret e nisjes, linj atobuzi athin sarand, voli verona tirana, bileta avioni te lira, erlitrevell bileta avioni tiran napoli vajtje ardhje, zyrat e alitalia ne shqiperi, vajtje ardhje cmimi bilete avioni, pronotim bilete vajtje ardhje shqipri greqi cmimi, pronotim bilete shqipri greqi cmimi, agjenci fluturimesh torino tirana, alvavel elbasan cmim, agjencia udhetimi ne lushnje, aier albania, linjat tiran athin, linjat selanik athin, orar avioni nju jork- stamboll date 06 dhjetor 2017, kompanija e biletave myzku, blu panorama bileta avioni për muajin janar 2018, 18 12 2017 bilet avioni tiran-rodos, linj avionash per usa, bileta avjoni 2017, bileta avjoni, bileta autobuso durres napoli, bileta avioni shqiperi itali, bileta avioni, bileta avioni tirane milano, 2017 bileta tirane suedi, biletAt tiran piza, bileta avioni selanik brussels, bileta avioni te lira nga selaniku bruksel lahanasi, bileta avioni te lira nga shiprija belgjik, bileta te lira nga londra ne tirane, bileta udhetimi tirane frankfurt, linjat me te lira ajrore, biletat e avionit tirane verona, bileta avjoni per stokoln, fotografit e avionave, avioni ne prishtin, Tirana international Airport, yhs-fh_lsonswrow, bileta avjoni greqi, oraret e fluturimeve rinas, bileta avioni tirane cuneo dhjetor 2017, bileta avioni rinas bari