Categorized | Avio Kompanite, Belle Air

Belle Air Albania – 3 x ne Jave Tirane -Viene per vetem 69 Euro Bilete Avioni

Belle Air Albania ju ofron nje kafe ne Vjene 🙂

Fluturime direkte nga Tirana 3 here ne jave per ne Viene (Vjene)

belleair albania tirana viena

belleair albania tirana viena

21/06/2012 Tirane – Vjene – Tirane – Belle Air Albania bilete avioni per vetem 69 euro
24/06/2012 Tirane – Vjene – Tirane – Belle Air Albania bilete avioni per vetem 69 euro
28/06/2012 Tirane – Vjene – Tirane – Belle Air Albania bilete avioni per vetem 69 euro
01/06/2012 Tirane – Vjene – Tirane – Belle Air Albania bilete avioni per vetem 69 euro
05/06/2012 Tirane – Vjene – Tirane – Belle Air Albania bilete avioni per vetem 69 euro

Blije tani bileten per udhetimin tend ne Qershor dhe perfito cmimin 69euro (taksa e perfshire)
Oferta eshte e vlefshme nga 2 Prill 2012 deri me 30 Prill 2012 dhe vendet jane te limituara

ZYRAT DHE PERFAQESITE E BELLE AIR NE SHQIPERI

Belle Air ADMINISTRATA
Sheshi “Skenderbej” Pallati Kultures Kati II
Tirane ALBANIA

Belle Air  Sekretaria Administrates
Tel: +355 4 2240191/ +355 (0)4 2240227
Fax: +355 4 2240213
E-Mail: info@flybelleair.com

Belle Air  Departamenti Shitjeve
Tel: +355 4 2240186 / +355 (0)4 2240194
E-Mail: sales@flybelleair.com

Belle Air  Departmenti Marketingut
Tel: +355 4 2240186 / +355 (0)4 2240194
E-Mail: marketing@flybelleair.com

Belle Air  TIRANA
Rruga Durresit 102 Tirana-Albania
Tel: +355 4 2232983/ +355 4 2243761
Fax: +355 4 2244401
E-Mail:reservation.albania@flybelleair.com

Belle Air  DURRES
Qendra Tregtare Blu Star DURRES
Tel: +355 522 34742
Fax: +355 522 34742
E-Mail: belleair.durres@flybelleair.com

Belle Air  KORCE
Blvd. Gjergj Kastrioti, Nr. 2 KORCE
Tel:+355 82243148
Fax:+355 82243862
E-Mail: belleair.korce@flybelleair.com

Belle Air  POGRADEC
Rruga Reshit Collaku, Nr.146 POGRADEC
Tel: +355 832 22617
Fax: +355 832 22617
E-Mail: belleair.pogradec@flybelleair.com

Bileta Avioni Belle Air

Incoming search terms:

Leave a Reply

Rezervo Bileten

Recent Search Terms

bileta turqi shqiperi, bileta avioni me ulje cmimi, agjensi turistike me avion per athine, bilet udhtimi nga gjermania ne kosov, dt 11 2017 trageti dures bari, transporti i avjonave, athin- sarand autobus araret e nisjes, linj atobuzi athin sarand, voli verona tirana, bileta avioni te lira, erlitrevell bileta avioni tiran napoli vajtje ardhje, zyrat e alitalia ne shqiperi, vajtje ardhje cmimi bilete avioni, pronotim bilete vajtje ardhje shqipri greqi cmimi, pronotim bilete shqipri greqi cmimi, agjenci fluturimesh torino tirana, alvavel elbasan cmim, agjencia udhetimi ne lushnje, aier albania, linjat tiran athin, linjat selanik athin, orar avioni nju jork- stamboll date 06 dhjetor 2017, kompanija e biletave myzku, blu panorama bileta avioni për muajin janar 2018, 18 12 2017 bilet avioni tiran-rodos, linj avionash per usa, bileta avjoni 2017, bileta avjoni, bileta autobuso durres napoli, bileta avioni shqiperi itali, bileta avioni, bileta avioni tirane milano, 2017 bileta tirane suedi, biletAt tiran piza, bileta avioni selanik brussels, bileta avioni te lira nga selaniku bruksel lahanasi, bileta avioni te lira nga shiprija belgjik, bileta te lira nga londra ne tirane, bileta udhetimi tirane frankfurt, linjat me te lira ajrore, biletat e avionit tirane verona, bileta avjoni per stokoln, fotografit e avionave, avioni ne prishtin, Tirana international Airport, yhs-fh_lsonswrow, bileta avjoni greqi, oraret e fluturimeve rinas, bileta avioni tirane cuneo dhjetor 2017, bileta avioni rinas bari