Categorized | Belle Air

Belle Air Albania 100 Euro te gjitha destinacionet

Belle Air Albania 100 Euro te gjitha destinacionet

belle air albania

Blini 60 Dite ne avance – Fluturoni nga 15 Tetori 2012 deri ne 15 Dhjetor 2012 per vetem 100 Euro vajtje ardhje.

Oferta eshte e vlefshme per biletat e blera 60 dite para udhetimit ne cdo pike shitje Belle Air per te gjitha fluturimet Belle Air nga Tirana gjate 15 tetor 2012 deri 15 dhjetor 2012, Taksat jane te perfshira ne cmim Tarifa e sherbimit nuk perfshihet ne Cmim. Biletat jane te pandryshueshme teresisht vendet jane te limituara.


Nga Tirana ne Ancona     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Pisa Tirana  100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Bari     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Trieste Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Bergamo     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Torino Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Bolonja     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Venezia Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Cuneo     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Verona Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Firenze     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Athine Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Forli     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Heraklion Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Genova     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne RodosT irana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Milano MXP Tirana     100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Bruksel Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Rimini     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Prage Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Roma     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Vienna Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Perugia     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Londra Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Pescara     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Parma Tirana 100 Euro vajtje ardhje

Incoming search terms:

32 Responses to “Belle Air Albania 100 Euro te gjitha destinacionet”

 1. vajzaaaa says:

  prsh popull, kisha nje pyetje ku mund te interesohem per cmimet e biletave ne Amerik, se spo arrij dot te gjej nje adrese te sakt….plzzzzzz

 2. ALBANA says:

  sa eshte cmimi i biletes per tirane -athine me 15 shtator dhe ora e nisjes

 3. vjollca says:

  Pershendetje! Jam e interesuar per oferten e biletave 100 euro. Jemi 5 persona, duam te nisemi me dt 19.10. 2012 deri me dt 21.10.2012. Ju lutem me njofoni sa me pare.

  Ju faleminderit!

 4. adrian says:

  a ka mundesi me ne tregu me qet oferte prej 22.23.24 shtator a mundemi me udhtu per ne prag 3 bileta na duhen faliminderit per mirkuptim ..

 5. ambra says:

  Pershendetje, jam e interesuar per nje udhetim ne zvicer. a ehste zyrihu nje destinacion i belleair? dhe nqs po a perfshihet ne oferten 100euro vajtje-ardhje??? flm

 6. eltjon says:

  jam i interesuar per 4 bileta vajtje-ardhje (vajtja 29 Nentor ,ardhja 10 dhjetor) n me linjen TIRANE-BOLONJA. Me respekt Eltjon DEDA

 7. Romi says:

  Pershendetje..

  Shpresojte TE merrete si konsiderat ankimi im, eshte turp dhe vjedhje menyra se si i trajtoni klientet, te preses bilet vetem vajtje, dhe te ndalohesh nga check-in se ku ke ke bileten e kthimit, kjo ndodh veten ne Shqipri dhe me BELLEAIR…Stafi katastrof pa pike kulture, dhe pa e pas fare haberin e punes..Po ashtu dhe syrat e informacionit te BELLEAIR, eshte me te vertet tupr te marresh pergjigje kaq skadaloze..Mqs keni gjete SHqipetaret do hani dhe naj dite buke, por po te ishte kjo kompani nja vend tjeter do kishte falementu me kohe…
  Kam udhetu shume her me kompanin tuaj,por asnjeher nuk me kan kerku bilet kthimi ,kurse sot me kan acaru nga nervat, jeni ba si Nastradin, o veni rregullat per te gjithe ose mbylleni fare kompanin, se lat nam..Dhe mqs te chck-in thoni se keshtu jan rregullat, pse nuk e veni dhe ke website i bell air keto kushte qe duhen plotesuar..Shpreso te merret si konsiderat, keto qe sapo thash se po demtoni companin tuaj, dhe njerzit finacjerish, dhe demoralish…

 8. Ola says:

  jam e interesuar per oraret e udhetimit ne daten 1 dhjetor me destinacion venezia,dhe a perfshihet ne oferte nqs e pres bileten neser vajtje-ardhje???

 9. NEXHMIJE CELA says:

  dua nje bilete avioni per ne Bruksel nga data 20tetor deri 30 tetor 2012

 10. skerdi says:

  sa eshte bileta per ne suedi gatenborg ne fund te tetorit

 11. Qazim Murrja says:

  Jam paraqitur ne disa pika te agjencive dhe thone qe nuk ka me oferte, pse vazhdoni ta publikoni vazhdimisht kur nuk ka, dhe na genjeni.

 12. edison says:

  jam i interesuar per bilet avjoni per paris.ne dt 15 tetorm,nuk e di a vlen ajo oferta 100 euro per ne qe se kena pre 60 dit me par?nese jo me thuaj sa kushton me e pre per ne ate dat.klm

 13. veronika says:

  a mundem me pre bilete me internet

 14. rudin says:

  pershendetje

 15. rudin says:

  ju lutem mund ta pre bileten ktu

 16. Kristi says:

  Pershendetje! Ka Bilet Avioni Me date 19/10/2012 deh sa kushton ??? Faleminderit per mirkuptimin

 17. albania says:

  ku mund te gjej bileta x stuttgart se nk po gjej dot

 18. albania says:

  ku mund te gjej bileta per stuttgart

 19. ervis says:

  doja te dija nese un blej 3 bileta n 15 dhjetor dhe iki n 20 dhjetor a jan t vlefshme

 20. sokoli says:

  a egzisojne keto oferta me apo jo..

 21. egzanil says:

  sa eshte bileta per ne firenze ne muajin prill

 22. egzanil says:

  jo per ne firenze por me malpenza

 23. andri says:

  jam i intersuar per bilet 100euro ne genova

  daten:2.6.2013

 24. AURORA says:

  BILETA 100 EURO PER MILANO ,JAM E INTERESUAR

 25. orbita tsays says:

  per biletat 100euro jam e interesuar per ne milano

 26. rafet says:

  sa kushton nje bilet tiran verona

 27. rafet says:

  sa kuston nje bilet

 28. albert says:

  sa kushton nje bilet avjoni tiran iraklio dhe anasjelltas 1.07deri me 30.07.2013

 29. nada says:

  sa kushton athine Tirane ne javen e pare te korrikut?

 30. Sandolina says:

  Jam e interesuar per nje udhetim 5 ditor ne Rome nga data 11 gusht deri 16-17 sa esh vetem bileta vajtje ardhje ju lutem nje pergjigje per ndonje ofert flmmmm

 31. Neta Brozi says:

  Ju lutem ne se keni bilete avjonime oferte per muajin Tetore nga data 8-10 me njoftoni!Ju faleminderit!

Trackbacks/Pingbacks


Leave a Reply

Recent Search Terms

orari I autobuzave tirane sarande, metro autobus agjensia, agjensi per bileta ferizaj germani, bilete aeroplani lublan prishtine, cmime biletash avioni nga kosova gjermani, bileta avioni tirane-perugia, agjencioni air, agjensi per kosov, oferta selanik elbasan, inerari i avjonave per daten 5, linja e avjonve per itali, bileta autobusi korce selanik, BILETA AVIONI ALITALIA, bileta avioni tirane londer, oferta per festen e shen valentinit, Bileta avioni rinas-malpensa, ofrte voli albania, cmimi i biletave te avioneve vuajtje tiran malpensa 10 02 2016, Bilet avioni sa kushton, cmimi i biletave te avioneve vuajtje dat 10/02/2016 milano malpensa, informata direkt nga aeroporti i rinasit, agjensi udhetimi me avijon barcelon athin sa kushton bileta, agjensioni per bileta, sa kushton bileta e avionit greqi tiran, sa kushton bileta e avjonit greqi tiran, bileta avioni rinas moske, sa kushton bileta tirane rome new york, agjdensi turistike durres, agjensi udhetimesh elbasa, oferta me avion pegasus, udhetim ne venecia, bileta avioni ne gusht vajte ardhje, orari i avioneve 2016, angjesi udhetimi skerdi, orarete nisje se avionave me date 3 02 2016 Dusseldorf - Tirane, bileta avioni ekonomike, bilet aerplani per itali, agjensi biletash ne shkoder, Oferte bilete avioni per kater persona vetem vajte tirane verona, albturist albania, agjensi bileta avioni korce, udhetime me autobus prej zürich ne maqedoni nga hungaria, bilet avioni shqiperi ankara, bileta avioni belle air, agjensi udhetimi elbasan, cmimi i biletes per aeroplan Erfurt - Tirane, bileta avioni tirane athine cmimi, cmimi i biletave te avioneve vajtje ardhje tiran itali, angjensi sava tours mr avion ne slloveni sa kushton, bileta avioni muaji mars tirane torino