Categorized | Belle Air

Belle Air Albania 100 Euro te gjitha destinacionet

Belle Air Albania 100 Euro te gjitha destinacionet

belle air albania

Blini 60 Dite ne avance – Fluturoni nga 15 Tetori 2012 deri ne 15 Dhjetor 2012 per vetem 100 Euro vajtje ardhje.

Oferta eshte e vlefshme per biletat e blera 60 dite para udhetimit ne cdo pike shitje Belle Air per te gjitha fluturimet Belle Air nga Tirana gjate 15 tetor 2012 deri 15 dhjetor 2012, Taksat jane te perfshira ne cmim Tarifa e sherbimit nuk perfshihet ne Cmim. Biletat jane te pandryshueshme teresisht vendet jane te limituara.


Nga Tirana ne Ancona     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Pisa Tirana  100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Bari     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Trieste Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Bergamo     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Torino Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Bolonja     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Venezia Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Cuneo     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Verona Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Firenze     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Athine Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Forli     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Heraklion Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Genova     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne RodosT irana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Milano MXP Tirana     100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Bruksel Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Rimini     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Prage Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Roma     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Vienna Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Perugia     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Londra Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Pescara     Tirana 100 Euro vajtje ardhje
Nga Tirana ne Parma Tirana 100 Euro vajtje ardhje

Incoming search terms:

32 Responses to “Belle Air Albania 100 Euro te gjitha destinacionet”

 1. vajzaaaa says:

  prsh popull, kisha nje pyetje ku mund te interesohem per cmimet e biletave ne Amerik, se spo arrij dot te gjej nje adrese te sakt….plzzzzzz

 2. ALBANA says:

  sa eshte cmimi i biletes per tirane -athine me 15 shtator dhe ora e nisjes

 3. vjollca says:

  Pershendetje! Jam e interesuar per oferten e biletave 100 euro. Jemi 5 persona, duam te nisemi me dt 19.10. 2012 deri me dt 21.10.2012. Ju lutem me njofoni sa me pare.

  Ju faleminderit!

 4. adrian says:

  a ka mundesi me ne tregu me qet oferte prej 22.23.24 shtator a mundemi me udhtu per ne prag 3 bileta na duhen faliminderit per mirkuptim ..

 5. ambra says:

  Pershendetje, jam e interesuar per nje udhetim ne zvicer. a ehste zyrihu nje destinacion i belleair? dhe nqs po a perfshihet ne oferten 100euro vajtje-ardhje??? flm

 6. eltjon says:

  jam i interesuar per 4 bileta vajtje-ardhje (vajtja 29 Nentor ,ardhja 10 dhjetor) n me linjen TIRANE-BOLONJA. Me respekt Eltjon DEDA

 7. Romi says:

  Pershendetje..

  Shpresojte TE merrete si konsiderat ankimi im, eshte turp dhe vjedhje menyra se si i trajtoni klientet, te preses bilet vetem vajtje, dhe te ndalohesh nga check-in se ku ke ke bileten e kthimit, kjo ndodh veten ne Shqipri dhe me BELLEAIR…Stafi katastrof pa pike kulture, dhe pa e pas fare haberin e punes..Po ashtu dhe syrat e informacionit te BELLEAIR, eshte me te vertet tupr te marresh pergjigje kaq skadaloze..Mqs keni gjete SHqipetaret do hani dhe naj dite buke, por po te ishte kjo kompani nja vend tjeter do kishte falementu me kohe…
  Kam udhetu shume her me kompanin tuaj,por asnjeher nuk me kan kerku bilet kthimi ,kurse sot me kan acaru nga nervat, jeni ba si Nastradin, o veni rregullat per te gjithe ose mbylleni fare kompanin, se lat nam..Dhe mqs te chck-in thoni se keshtu jan rregullat, pse nuk e veni dhe ke website i bell air keto kushte qe duhen plotesuar..Shpreso te merret si konsiderat, keto qe sapo thash se po demtoni companin tuaj, dhe njerzit finacjerish, dhe demoralish…

 8. Ola says:

  jam e interesuar per oraret e udhetimit ne daten 1 dhjetor me destinacion venezia,dhe a perfshihet ne oferte nqs e pres bileten neser vajtje-ardhje???

 9. NEXHMIJE CELA says:

  dua nje bilete avioni per ne Bruksel nga data 20tetor deri 30 tetor 2012

 10. skerdi says:

  sa eshte bileta per ne suedi gatenborg ne fund te tetorit

 11. Qazim Murrja says:

  Jam paraqitur ne disa pika te agjencive dhe thone qe nuk ka me oferte, pse vazhdoni ta publikoni vazhdimisht kur nuk ka, dhe na genjeni.

 12. edison says:

  jam i interesuar per bilet avjoni per paris.ne dt 15 tetorm,nuk e di a vlen ajo oferta 100 euro per ne qe se kena pre 60 dit me par?nese jo me thuaj sa kushton me e pre per ne ate dat.klm

 13. veronika says:

  a mundem me pre bilete me internet

 14. rudin says:

  pershendetje

 15. rudin says:

  ju lutem mund ta pre bileten ktu

 16. Kristi says:

  Pershendetje! Ka Bilet Avioni Me date 19/10/2012 deh sa kushton ??? Faleminderit per mirkuptimin

 17. albania says:

  ku mund te gjej bileta x stuttgart se nk po gjej dot

 18. albania says:

  ku mund te gjej bileta per stuttgart

 19. ervis says:

  doja te dija nese un blej 3 bileta n 15 dhjetor dhe iki n 20 dhjetor a jan t vlefshme

 20. sokoli says:

  a egzisojne keto oferta me apo jo..

 21. egzanil says:

  sa eshte bileta per ne firenze ne muajin prill

 22. egzanil says:

  jo per ne firenze por me malpenza

 23. andri says:

  jam i intersuar per bilet 100euro ne genova

  daten:2.6.2013

 24. AURORA says:

  BILETA 100 EURO PER MILANO ,JAM E INTERESUAR

 25. orbita tsays says:

  per biletat 100euro jam e interesuar per ne milano

 26. rafet says:

  sa kushton nje bilet tiran verona

 27. rafet says:

  sa kuston nje bilet

 28. albert says:

  sa kushton nje bilet avjoni tiran iraklio dhe anasjelltas 1.07deri me 30.07.2013

 29. nada says:

  sa kushton athine Tirane ne javen e pare te korrikut?

 30. Sandolina says:

  Jam e interesuar per nje udhetim 5 ditor ne Rome nga data 11 gusht deri 16-17 sa esh vetem bileta vajtje ardhje ju lutem nje pergjigje per ndonje ofert flmmmm

 31. Neta Brozi says:

  Ju lutem ne se keni bilete avjonime oferte per muajin Tetore nga data 8-10 me njoftoni!Ju faleminderit!

Trackbacks/Pingbacks


Leave a Reply

Rezervo Bileten

Recent Search Terms

fluturime me avion per italia, fluturime nga tirana ne qershor 2o16 per gjermani, kompania beiler, agjensi udhetimesh dhe paketa turistike, BILETA AVIONI ALITALIA, bileta avioni piza tirane qershor gusht 2016, agjensi udhetimesh shkoder, nisja e avjonave, bileta avioni falconara rinas, agjensi udhetimesh me avion stuttgart, autobus alvavel, shqiperi-heraklion udhetim me avion, shqiperi-heraklion, rinas frankfurt bilete avioni, fluturime tirane venezia, bileta avioni alitalia në maj 2016, bileta avioni per itali për maj 2016, autobusat bruksel prishtine per pushime, bileta avioni blu panorama për maj 2016, bilete avioni per itali, bileta autobusi tirane gjermani, bileta avioni per gjermani, ana tours shkoder adresa, bileta autobuzi zyri - prishtine, sa esht bileta per milano, bileta athin France, bileta avioni itali per ne venecia 7 maj sa kushton, tirane bologna fluturimet 5 maj 2016, bileta avioni, bileta avioni podgirice bazel muaji maj, bileta avioni pisa tirane Alitalia, fluturimet maj 2016 tiran-rohdes, fluturimet tiran-rohdes, ana tours interline bileta avioni per dt 27 5 2016 na tirana bergamo dhe bergamo tiran sa kushton bileta e avionit, albania-lugano orari I nisjes me avion ne dat 03 maj 2016, autobus per athine, air tirana (tirane -dysseldorf)bileta te lira, agjensi u, Rr Durresit Nr 23 Tirane Albania, bileta avioni tirane rimini, oraret bel air 03 maj 2016, shqiperi-zvicer airoport, orari I avioneve 03 maj 2016 albania - zvicer, orari I avioneve 03 maj 2016, fluturimet ne rinas date 03 maj 2016, shqiperi gjer, guide tiran shkup sofie bukuresht tiran, linja ajrore potgorice piza, sa eshte cmimi tirane turqi, sa ben nje bilet avioni vajtie ardhje itali shqipri